Як стати мільйонером

Придумайте нову назву старому вірусу грипу (наприклад собачий грип), створіть (підкупіть) якусь лабораторію (єдину в світі, яка може визначити даний тип грипу), придумайте таблетки від цього грипу (наприклад Грипособ), під час осінньо-зимового періоду (коли збільшується кількість захворювань на ОРЗ і грип) опублікуйте в Інтернеті декілька статей про те, як сотні людей гинуть від невідомого собачого грипу і ніякі ліки не допомогають окрім Грипособу (всю іншу роботу зроблять жовта преса і політики, які турбуються за своє населення). Організуйте виробництво таблеток Грипособу (пустих, або з додаванням нешкідливих речовин, наприклад вітаміну С) і продавайте їх по 100 грн за упаковку, або для країн, які страждають від пандемії собачого грипу за спеціальної ціною - 90 грн за упаковку. Ефект буде такий же як і завжди - пацієнт або помре, або виживе. Ймовірність померти від будь-якого грипу близько 10% і вона ніяк не залежить від лікарських засобів (антибіотики на віруси не діють), а від резистентності організма людини. 90% людей, які хворіють грипом, навіть без лікарських засобів одужують через 5...7 днів. Куди більше людей гинуть від раку, туберкульозу, інфаркту, інсульту, наркоманії, алкоголізму, або в автомобільних катастрофах. Але всі ці хвороби не можуть викликати епідемію (читай страх), і люди до них звикли. А грип (або ОРЗ) - розповсюджується миттєво, тому що передається повітрям - ось де величезне поле діяльності для заробляння грошей на страху.

Для більшого розуміння хто і як нами грається, читати тут---> і тут--->.

Автор: Рибак В. М.
Дата: 07.11.2009