Плин часу

Фото Шановні відвідувачі! Ви маєте унікальну можливість прослухати один із хітів нового, талановитого рок-гурту "Вектор". Даний рок-гурт ще зовсім молодий і тому ще не дуже відомий в Україні. Але попри свою молодість, в композиціях цього гурту "щось є". І це "щось" дозволить хлопцям добитися великого успіху, якщо звичайно вони не будуть боятися труднощів і будуть продовжувати працювати у няпрямку створення нових композицій і розкручуванні свого бренду. Композиції гурту дійсно цікаві. В цій статті на ваш розсуд представлено одну із таких композицій, яка називається "Плин часу".

І як тут не згадати гурт "ВВ" і Олега Скрипку, який у свій час вчився на РТФ НТУУ "КРІ". Може хлопці із гурту "Вектор" через декілька років стануть такими ж відомими, і ми з гордістю будемо казати "Я знаю цих хлопців, я вчився з ними на ІФФ!"

Більш детальну інформацію про гурт "Вектор" можна отримати на cайті групи "Вектор"

Плин часу

Сонце сходить і заходить-
Кожен ранок,кожен вечір