|
|
Практика у Маріуполі
Мені пощастило проходити практику на «Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча». Їхали ми туди автобусом, який відправлявся від нашого рідного десятого гуртожитку. Тільки уявіть : всі разом, співаючи різні пісні, ми роздивлялися у вікнах багатства нашої рідної неньки- України. Жили ми там дуже весело у гуртожитку, як справжні студенти, однією дружньою сім’єю. Кожного дня проходили заплановані екскурсії на завод. І ми, вдягнуті у спеціальну форму: старенькі штанці й сорочечку, примостивши на ще сонній голові яскраву помаранчеву каску, вирушали у світ металу.
А після «тяжкого» робочого дня на нас завжди чекав смачнючий обід у їдальні. У вільний час ми гуляли по місту, ходили купатися і рибалити на море, навіть були на міському катку. Проте найбільше мені сподобалося у «Екстрім-парку». Там були найрізноманітніші атракціони, покататися на яких коштувало щонайбільше 3 гривні. Правда дивно? Кожен з нас із захопленням згадує чарівні краєвиди, якими ми вдосталь намилувалися із колеса огляду та замирання серця, під час спуску зі швидкістю вільного падіння.
Дивно, що, на перший погляд, звичайне місце поєднало у собі стільки яскравих та колоритних сторін: потужний промисловий гігант, багатий культурний центр, місце для розваг та відпочинку, романтичну і чаруючу казку… Кожну хвилину нашої чудової подорожі хотілося назавжди залишити у пам’яті. У вересні місяці у комбінату було велике свято День народження Бойко Володимира Семеновича, людини, завдяки якій взагалі наша практика є можливою. І з цієї нагоди ми вирішили висловити всю свою повагу і вдячність за теплий прийом маленьким віршиком-поздоровленням :
Коли тобі весело і цікаво, то час спливає дуже швидко, тому наші два тижні практики пролетіли як лічені дні. Було сумно і весело прощатися з Маріуполем : серце назавжди хотіло залишити собі часточку цього чудового міста а душа вже летіла назустріч новому і незвіданому…
|
![]() |
![]() |