Молодіжна науково-технічна конференція "Участь наукової й студентської молоді в рішенні актуальних проблем розвитку феросплавної галузі"

26 березня 2014 року в Палаці молоді та студентів в м. Дніпропетровську відбулася Молодіжна науково-технічна конференція «Участь наукової й студентської молоді в рішенні актуальних проблем розвитку феросплавної галузі». На конференції були представлені доповіді студентів 4 вузів України, зокрема НТУУ «Київський політехнічний інститут», Запоріжської державної інженерної академії, Національної металургійної академії України, м. Дніпропетровськ, Донецького державного технічного університету і молодих спеціалістів 3 заводів, зокрема ПАТ «Запоріжський завод феросплавів», ПАТ «Нікопільський завод феросплавів», Державного підприємства УкрНТЦ «Енергосталь».

Конференція працювала у 8 напрямках: фізико-хімічні основи виробництва феросплавів, технологія виробництва масових феросплавів, технологія виробництва феросплавів малої групи і чистого силіцію, підготовка феросплавної сировини, утилізація відходів феросплавного виробництва, удосконалення роботи устаткування, використання феросплавів при виплавці сталі, економіка і організація феросплавного виробництва.

Всього було представлено 50 доповідей. Студенти кафедри ФХОТМ представили 12 доповідей (одна у співавторстві з аспірантом Казариним Д.А.), що виконані під керівництвом професора Богушевського В.С. (4 доповіді), доцента Готвянського Ю.Я. (4 доповіді), доцента Волкотруба М.П. (1 доповідь), ст. викладача Сухенко В.Ю. (3 доповіді). Доповідачами виступали студенти 5 курсу (Смалюх Микола, Меженський Олександр, Порохня Михайло, Сирбу Юлія, Шевченко Максим), 4 курсу (Бірюченко Дмитро, Грабівський Костянтин, Жердєв Костянтин, Кадигроб Сергій, Косюк Вікторія, Орлова Юлія), 3 курсу (Вовк Владислав), співдоповідачами студенти 2 курсу (Антоненко Анатолій, Васьковець Олександр, Вичкін Вадим, Карастаматі Карина, Пальоха Роман, Піскова Ірина, Сухоплещенко Владислав, Качан Роман, Карпова Вікторія).

Збірку тез доповідей конференції можна завантажити тут-->

В рамках конференції проведено конкурс на кращі дослідження. У номінації аспірантів і молодих вчених 2 місце посіла доповідь Казарина Д.А., Смалюха М.Р. «Технологія виплавки феротитану марки FeTi40A110 позапічним алюмотермічним способом» (науковий керівник доцент Волкотруб М.П.). У номінації студенти 1 місце посіла доповідь Сирбу Ю.І., Піскової І.Ю. (озвучена Орловою Ю.А.) «Дослідження на фізичних моделях процесу проникнення струменя рідкої металодобавки в сталевий розплав» (науковий керівник професор Богушевський В.С.). Студенти і аспірант нагороджені відповідними грамотами і грошовими преміями. Студенти відвідали ПАТ «Нікопільський завод феросплавів» і ознайомились з його виробництвом.

ПОЗДОРОВЛЯЄМО СТУДЕНТІВ

Сирбу Юлію, Піскову Ірину, Орлову Юлію (керівник професор Богушевський В.С.) з отриманням 1 місця в номінації «студенти» за якість досліджень, що представлені в доповіді «Дослідження на фізичних моделях процесу проникнення струменя рідкої металодобавки в сталевий розплав» на Молодіжній науково-технічна конференції «Участь наукової й студентської молоді в рішенні актуальних проблем розвитку феросплавної галузі» і бажаємо подальших творчих успіхів.

ПОЗДОРОВЛЯЄМО

Аспіранта Казарина Д.А. і студента Смалюха М.Р. (керівник доцент Волкотруб М.П.) з отриманням 2 місця в номінації «аспіранти і молоді вчені» за якість досліджень, що представлені в доповіді «Технологія виплавки феротитану марки FeTi40A110 позапічним алюмотермічним способом» на Молодіжній науково-технічна конференції «Участь наукової й студентської молоді в рішенні актуальних проблем розвитку феросплавної галузі» і бажаємо подальших творчих успіхів.

Автор: Богушевський В. С.
Дата: 03.04.2014