У зв'язку з тим, що деякі студенти 5-го курсу заради отримання 'на шару' заліків почали вести себе неадекватно (реєстрували інших студентів кафедри без їх згоди, входили під їхніми логінами, набирали за них бали в вікторині і переводили їх собі, тим самим позбавляючи цих користувачів можливості зареєструватися на сайті і користуватися усіма сервісами), починаючи з цього семестру будуть діяти нові, більш жорсткі правила. Основні зміни правил полягають в наступному:
1) За переведення балів з одного рахунку на інший буде зніматися 50% комісії.
2) Максимальна оцінка за повністю викуплений залік або іспит буде дорівнювати E.
3) Час на відповідь у вікторині буде дорівнювати 1 хв 30 сек. В наступному час буде динамічний, в залежності від складності питання.
4) Кожен місяць з усіх користувачів буде зніматися 10% рейтингових балів в фонд розвитку сайту.
Дані зміни в основному пов'язані з активізацією самостійної роботи користувачів сайту над своїм рейтингом, а не на допомогу під час сесії 'любих друзів'.