27 квітня 2012 року на кафедрі ФХОТМ пройде X Міжнародна науково-практична конференція 'Спеціальна металургія: вчора, сьогодні, завтра'. У конференції можуть прийняти участь усі бажаючі. Студенти 3 і 4 курсів кафедри ФХОТМ повинні прийняти участь у конференції обов'язково. За результатами роботи конференції буде видано збірник праць. Усі бажаючі повинні підготувати статтю (статті) згідно з шаблону і надіслати її (їх) на адресу admin@fhotm.kpi.ua. Так як збірник планується видати до 27 квітня, статті приймаються до 31 березня 2012 року. Статті, надіслані пізніше, в даний збірник не потраплять і будуть включені в наступний збірник, який планується видати через рік.