Шановні студенти кафедри ФХОТМ ! Життя кафедри багатогранне і одна людина не може займатися збиранням та розміщенням усіх новин, особливо в спортивному та культурному житті студентів. Якщо у когось із вас є бажання бути кореспондентом і розміщати свої новини на сайті кафедри - звертайтесь до адміністратора admin@fhotm.kpi.ua. В листі вкажіть бажані Ім'я, логін, пароль та E-mail.
5 січня 2007
Підготовка до сесії
Нагадую ! 8 січня - перші іспити. 9 січня - перші перездачі заліків. Не проспіть !