5 – 9 вересня 2011 року в місті Севастополі відбулася Міжнародна науково-технічна конференція 'Автоматизація: проблеми, ідеї, рішення'. В конференції прийняли участь представники 6 країн: України, Росії, Білорусії, Польщі, Німечини, Узбекистану. На конференції з доповіддю 'Принципы разработки модели управления конвертерной плавкой' виступив асистент кафедри ФХОТМ С. В. Жук. Доповідь отримала схвальну оцінку. Тези доповіді знаходяться тут--->