Шановні студенти кафедри ФХОТМ, ІФФ та КПІ! Серед вас є багато творчих людей, які займаються громадським життям та пишуть статті про наше сьогодення. У вас з'явилася можливість публікувати свої статті на сайті кафедри ФХОТМ. Тематика - будь-яка. Висловлюйте свої думки по різним проблемам - в навчанні, житті, політиці, спорті, науці, стосунках... Кого зацікавила ця можливість - висилайте свої статті на адресу admin@fhotm.kpi.ua в форматі doc (можна з фотографіями).