Сайт кафедри ФХОТМ (www.fhotm.kpi.ua) зайняв ІІІ призове місце в конкурсі на кращий сайт серед сайтів структурних підрозділів НТУУ "КПІ". В наслідок цього адміністратору сайта було вручено спеціальний приз від ректора - флешку на 4G пам'яті. Ура! Але адміністратор ніколи б не розжився новою супер-флешкою на мотузці без допомоги користувачів сайту. Шановні користувачі! Щиро дякую вам за підтримку, цікаві матеріали і просто за те, що ви не забуваєте відвідувати сайт хоча б раз на місяць. В майбутньому чекаю від вас нових ідей і плідної співпраці, бо адміністратору конче потрібна флешка на 8G (за І місце).