ФС - найкрутіші! У нас є свої кореспонденти, свої поети, свої чемпіони по шахам і футболу. Наші хлопці найрозумніші, а дівчата - найвродливіші. А тепер у нас є призер олімпіади по нарисній геометрії і власна РОК-ГРУПА! У зв`язку з цим, пропоную усім студентам кафедри ФХОТМ в обов`язковому порядку сповіщати про свої досягнення адміністратора сайту (admin@fhotm.kpi.ua). Нехай країна знає своїх героїв!