Вітаємо ! 5.02.2007 сайту кафедри ФХОТМ виповнився рівно 1 рік з моменту появи його в мережі Інтернет. За цей час було зроблено дуже багато, але ще багато чого не зроблено. Це єдиний сайт в КПІ, який надає своїм студентам широкий спектр навчально-методичної документації та інших матеріалів. Враховуючи те, що над сайтом працює уього одна людино-одиниця, при цьому без матеріальної чи моральної підтримки з боку керівницва, можна сказати що це дійсно великий стрибок у майбутнє. Тож дякую усім за розуміння. Якщо ви знайдете якісь недоліки в роботі сайту, або якщо у вас знайдуться якість нові ідеї - сповіщайте, буду радий. Без вашої підтримки сайт загине.