Шановні користувачі!
Адміністратор сайту знайшов у своїх архівах декілька цікавих комп'ютерних програм, розроблених у свій час студентами кафедри і вирішив поступово викладати їх на сайті.
Прохання не судити суворо їх розробників, адже той, хто хоча б раз в житті намагався самостійно написати програму розуміє, яка це кропітка робота.
Зараз вашій увазі пропонується комп'ютерна гра 'Хрестики-нулики', розроблена студентками кафедри ФХОТМ Кусінь А.А. і Смалюх А.Р. (гр. ФС-72). Програма дозволяє грати проти комп'ютера на полі від 3х3 до 20х20 клітин та має декілька рівнів складності. Гру можна завантажити тут--->