Вітаю усіх користувачів сайту кафедри ФХОТМ з тим, що згідно з Рейтингу сайтів НТУУ "КПІ", наш сайт зайняв 9-те місце серед сайтів кафедр НТУУ "КПІ" та 1-ше місце серед сайтів ІФФ. Хоча задача отримання високого рейтингу перед нашим сайтом не ставилася, я повинен подякувати усім користувачам, хто наполегливо підвищував рейтинг сайту шляхом його постійного відвідування, цитування, розміщення на ньому статей, фотографій та інших матеріалів. Це наша спільна заслуга і я сподіваюсть на співпрацю і в майбутньому. Детальніше про рейтинг сайтів НТУУ "КПІ" можна подивитись тут--->. Хай вам щастить! (Адміністратор)