Ось вже 30-ть років кафедра випускає якісних спеціалістів в області спеціальної металургії. Випускники кафедри займають провідні посади в науково-дослідних інститутах та на підприємствах як України так і інших держав.
З приводу дня народження, кафедра запрошує усіх своїх випускників, студентів, друзів та усіх охочих згадати минуле, поділитися сьогоденням та зазирнути у майбутнє.
Зустріч відбудеться 21 вересня 2007 року в Палаці культури НТУУ 'КПІ'. Початок о 15.00. В програмі передбачено святковий концерт за участю українських зірок.
Вхід вільний. Явка усіх студентів кафедри обов`язкова.