Шановні колеги!
Доводимо до Вашої уваги інформацію про проведення презентації програм навчання та проведення дослідження у Німеччині (англійською та німецькою мовами) за рахунок стипендій DAAD (German Academic Exchange Service) в НТУУ 'КПІ' 28 вересня (понеділок) у 14.15 в Залі Адміністративної Ради.
Запрошуються студенти, аспіранти, викладачі та молоді вчені.
Кількість місць обмежена, тому необхідна попередня реєстрація на сайті за адресою.