НАЙКРАЩІ ТА НАЙГІРШІ СТУДЕНТИ КАФЕДРИ (За результатами зимової сесії 2016/2017 н.р.)
Курс
Група
Відмінники навчання
Ударники навчання
Сірий електорат
Кандидати в депутати
1
ФЛ-61-3
Дуань М.
Мен С.
Ці С.
Кондратенко І.О.
Антоненко А.О.
Дума Д.В.
2
ФС-51
Барабаш В.В.
Приставка Д.О.
Бабій Б.І.
Гудзь В.Д.
Калина А.А.
Лавський М.О.
Ліхацький І.Ф.
Мінда Хорхе
Романенко А.І.
Савченко І.В.
Ушкалов Є.Є.
3
ФС-41
Спасиба П.П.
Чернишов Д.О.
Цибуленко А.В.
Бобошко К.О.
Зіненко Є.Л.
Котенко О.О.
Кудря Б.С.
Куць М.М.
Лежньов Н.Р.
Мартиненко А.А.
Марущак В.В.
Мельник М.А.
Острожний М.М.
Півень В.Ю.
Рижань М.С.
Стасенко Д.Г.
Тацький Є.В.
Тиришкін Д.А.
Шматов Я.Ю.
Щербак О.І.
4
ФС-31
Куцик І.Г.
Боровик В.В.
Бублієнко І.І.
Петренко Я.Г.
Слесь І.Р.
Чорнозубов О.С.
Бондар Д.Д.
Карлінський Д.О.
Касанга К.Ф.
Косонго К.Е.
Порхун В.С.
Тарнопольский О.Ю.
Колесников А.В.
ФС-32
Кичай Л.В.
Козуб Н.В.
Закусило В.В.
Злигорєв К.В.
Ліхацький Р.Ф.
Піскун О.А.
Пономаренко В.В.
Роздобудько І.В.
Сумневич О.С.
Бондар К.В.
1м, 1с
ФС-61м
Антоненко А.І.
Вичкін В.В.
Піскова І.Ю.
Качан Р.Ю.
Лисюк Р.О.
Пальоха Р.М.
Фурман Д.О.
ФС-61с
Король С.С.
Маматченко М.І.
Сулева В.М.
Примітка:
До категорії "Відмінники навчання" відносяться ті студенти, які вчасно здали сесію та за її результатами мають тільки оцінку "A" з усіх іспитів, диф.заліків, заліків, курсових проектів та робіт і не мали жодної наскрізної неатестації.
До категорії "Ударники навчання" відносяться ті студенти, які вчасно здали сесію та за її результатами мають оцінки "A", "B" або "C" з усіх іспитів, диф.заліків, заліків, курсових проектів та робіт, не мали жодної наскрізної неатестації і не відносяться до категорії "Відмінники навчання".
До категорії "Сірий електорат" відносяться ті студенти, які не відносяться до жодної із інших категорій.
До категорії "Кандидати в депутати" відносяться ті студенти, які протягом семестру мали одну і більше наскрізних неатестацій або після першої сесійної здачі одну і більше незадовільних оцінок з усіх іспитів, диф.заліків, заліків, курсових проектів та робіт.